Статут – символ єдності та зрілості громади. Він як «локальна» Конституція

18 Листопада 2021

✔Як зробити участь людей у процесах розвитку максимально ефективною?

✔ Як відкрити можливості для інвестицій у розвиток громади?

✔ Як сприяти формуванню солідарної відповідальності влади і громади?

Відповідь на всі ці питання єдина: громаді потрібна власна «локальна» Конституція, або ж СТАТУТ!

Для чого громаді власний Статут? Основний документ регулює та регламентує всі процедурні питання місцевої демократії, які, у свою чергу, мають бути детально виписані. Якщо підійти до підготовки та опрацюванню питань разом, налагодити діалог між громадськістю та ОМС,  враховуючи специфіку самоврядування, традиції, моделі комунікації, соціально-економічні умови, статут буде не декларативним документом, а реальною «конституцією» окремої громади.

Якщо ви вже «дозріли» до підготовки Статуту, але не знаєте, з чого розпочати кропітку роботу, або ж ваш Статут «не діє» належним чином, не приносить тих «плодів», що очікувалися, і потребує серйозних доопрацювань, ми можемо надати кваліфікаційну допомогу. Експерти ГО «Точка доступу» нададуть усі роз‘яснення та рекомендації з підготовки основного документу, супроводжуватимуть роботу на кожному кроці, об найважливіше – це результат! 

Запрошуємо ознайомитись з нашим каталогом послуг та до співробітництва.

ВИростимо разом такий СТАТУТ, який стане основним помічником громаді у побудові демократії, буде насправді дієвим інструментом, регулюючим усі механізми взаємодії та комунікації.

«Проєкт «Через розвиток організації до розвитку неурядового сектору». 

Ця публікація підготовлена у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Точка доступу» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу».